• ایران، مشهد
  • 09157091050

کارواش تمام اتوماتیک

جدیدترین محصول صنایع میربمانی سطح استاندارهای رایج در تکنولوژی شستشوی بدون لمس خودرو را به صورت چشمگیری بالا برده است. طراحی این تجهیز به گونه‌ای است که با توجه به شرایط خودرو‌های متفاوت کاملا به صورت پویا عمل می‌کند، اتوماسیون هوشمند این تجهیز کمترین زمان و بهترین کیفیت شستشو را فراهم آورده است.

سرعت شستشوی بالای این تجهیز امکان ارائه خدمات به تعداد بیشتری مشتری را در مقایسه با روش‌های سنتی و دستگاه‌های قدیمی فراهم آورده است که این سرعت خدمات رسانی نه تنها از تشکیل صف‌های طولانی خودرو جلوگیری می‌کند بلکه رضایت مشتری‌های شما را به ارمغان خواهد داشت. طراحی بهینه و اتوماسیون شده‌ی این دستگاه سعی بر آن داشته تا حداقل میزان مصرف انرژی و مواد مصرفی و آب جهت شستشوی هر خودرو نیاز باشد تا حداقل قیمت تمام شده شستشو بر خودرو را نصیب بهره بردار کند.

ویژگی‌های ربات تمام اتوماتیک کارواش:

▪️ ربات تمام اتومات کارواش بدون فرچه و بدون لمس به مدت ۸ الی ۹ دقیقه اتومبیل شما را کاملا شسته و خشک می‌کند.

▪️ هزینه‌های جانبی کاملا مقرون به صرفه و با کیفیت.

▪️ با نصب دستگاه تصفیه آب تخصصی مصرف آب شما تقریبا رایگان می‌شود (به علت تصفیه ۹۰درصد آب پس مانده که مجدد وارد تانکر مصرفی می‌شود.)

▪️ میزان سرعت کار، مصرف و غیره کاملا قابل تنظیم می‌باشد.

▪️ ابعاد مورد نیاز بسیار محدود ۸متر در ۵متر و در ۳.۵متر ارتفاع.

▪️ شاسی تمام گالوانیزه شده و پیچ و مهره‌ای، بسته به شرایط شما در هر مکانی خواسته باشید قابل نصب است.

▪️ مجهز به سنسورهای مدرن فراصوت.

▪️ پمپ دستگاه برتولینی ایتالیا.

▪️ قابلیت چک، تنظیم و اعمال تغییرات از تابلو مخصوص اپراتور.

▪️ دارای یکسال ضمانت کامل مکانیکی.

▪️ تست شستشو.

▪️ مجهز به نازل مخصوص زیرشویی تحت فشار.

▪️ قابلیت شخصی سازی براساس سفارش مشتری (خشک کن‌های آسانسوری و رینگ شوی حرفه‌ای و هوشمند و غیره)

▪️ همچنین قابلیت اجرا در ابعاد اتوبوس، تریلی و ماشین‌های سنگین می‌باشد.

کارواش تمام اتوماتیک صنایع میربمانی که بدون نیاز به وجود نیروی انسانی تمامی مراحل شستشوی بدنه خودرو، از جمله شستشوی زیر،پیش شستشو، کف زنی، آبکشی فشار قوی و خشک کردن را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت تمام شده انجام می‌دهد.

سیستم شستشوی کارواش تمام اتوماتیک با ارائه بسته‌ای متفاوت و مدرن از خدمات رسانی صنعت کارواش فرصت‌هایی جدید برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما را فراهم می‌آورد.

دسترسی به تمامی نقاط کور بدنه خودرو، جلوگیری از آسیب رسانی به قطعاتی مانند آینه و برف پاکن‌ها، سیستم خشک کن فوق پیشرفته، استفاده از مواد شوینده به طور بهینه، پوشش دهی سطح خودرو به صورت کاملا یکدست با مواد شوینده، سرعت بسیار بالا در شستشو و کاهش مصرف آب. این خدمات علاوه بر جذب مشتری‌های جدید و سطح بالاتر برای شما، رضایت مشتری‌ها را نیز فراهم می‌کند.